Přebornicí Moravskoslezského kraje v krasobruslení se stala třinecká Ivana Hudziecová

 

V pátek a v sobotu se konal již 28.ročník „Ceny města Třince“ v krasobruslení a současně přebor Moravskoslezského kraje v kategoriích seniorů, juniorů a žactva pro rok 2005. Ve velké konkurenci ve všech kategoriích se neztratili ani třinečtí krasobruslaři.

Nejúspěšnější závodnicí Třince se  stala Ivana Hudziecová v kategorii seniorek, která se stala přebornicí moravskoslezského kraje před Evou Chudou z Ostravy a Veronikou Benešovou z Karviné. V závodě „Cena města Třince“ skončila Ivana Hudziecová druhá, za Petrou Lukačíkovou z Brna.

V kategorii seniorů se zde sešla kompletní česká špička. Vítězství si z Třince odvezl Tomáš Verner z Českých Budějovic, druhý skončil Lukáš Rakowski z Ostravy, třetí Tomáš Janečko z Orlové a čtvrtý Michal Matloch z Třince. Titul přeborníka kraje získal Lukáš Rakowski, druhý skončil Tomáš Janečko a bronzovou medaili získal pro Třinec Michal Matloch.

Poslední kategorii obsazenou třineckými závodníky byly juniorky. V silné konkurenci obsadila Petra Hudziecová 4.místo, a získala také bronzovou medaili v přeboru Moravskoslezského kraje. Jana Smyčková skončila v „Ceně města Třince“šestá a v přeboru kraje pátá.. Vítězství si odvezla Nela Simaová z Ostravy.

V kategoriích žactva a juniorů jsme třinecké zastoupení neměli. Vítězství v kategorii žaček získala Albrechtová Barbara z Brna a v kategorii žáků si zlato odvezl Jakub Štrobl z Prahy a mezi juniory zvítězil Michal Březina z Brna.

Oddíl krasobruslení by chtěl také touto cestou poděkovat sponzorům, díky kterým mohl být tento závod uspořádán: Město Třinec, Třinecké železárny, Olza –Loučka, Spidy  s.r.o., Steeltec cz. s.r.o.  Také pak všem, kteří se jakkoliv podíleli na úspěšné organizaci těchto závodů.