Matloch  a  Hudziecová  na  MČR  stříbrní

O víkendu 9. – 11. 1 .2004 se konalo v Hradci Králové Mistrovství České republiky seniorů a juniorů pro rok 2004. Bojovalo se zde o nominace na nadcházející Mistrovství Evropy, Mistrovství světa a Juniorské mistrovství světa.
Barvy Třince hájili Michal Matloch v kategorii mužů, Ivana Hudziecová v kategorii žen a Petra Hudziecová v Kategorii juniorek.
Po krátkém programu mužů byl Michal Matloch na skvělém 1.místě,  favorit soutěže Tomáš Verner byl až třetí. Na druhém místě byl Lukáš Rakowski z Ostravy. Po volných jízdách se pořadí měnilo. Tomáš Verner z Českých Budějovic obhájil titul Mistra republiky. Michal Matloch si svou výbornou volnou jízdou vybojoval druhou příčku a vrátil se tak zpět do reprezentačního výběru ČR. Nyní byl nominován jako náhradník na ME a JMS. Na třetím místě skončil Ondřej Hotárek z Brna a čtvrtý Lukáš Rakowski z Ostravy.
Kategorii žen, při neúčasti obhájkyně titulu Lucie Krausové, vedla po krátkém programu Petra Lukáčíková z Brna, druhá byla Kubelková z Hradce Králové, třetí Babická z Prahy, Ivana Hudziecová byla až čtvrtá. Po volných jízdách se pořadí měnilo, stejně jako v kategorii mužů. Prvenství,  titul Mistryně ČR a nominaci na ME  si odvezla Petra Lukáčíková z Brna, druhé místo vybojovala pro Třinec Ivana Hudziecová  a ve volné jízdě tak ukázala, že tvrdá příprava před mistrovstvím republiky se vyplatila. Třetí skončila Babická ze Stadionu Praha.
V kategorii juniorek obsadila v silné konkurenci Petra Hudziecová 19.místo.
Všem závodníkům gratulujeme ke skvělým výsledkům pro třinecké krasobruslení!