SEZÓNA   1970 - 71

1.Karvinský kahan - Karviná  30.-31.11.1970                           
Nováčci - ženy        Macošková  Eva                 8.místo          
                                  Kaletová  Emílie                  9.místo                                              
                                                                                                       
2. Oblastní kvalifikace  - Opava  4.-5.12.1970
Nováčci - ženy         Kaletová Emílie                  21.místo
                                   Macošková  Eva               22.místo
Žactvo do 10 let      Poláková  Jolanta              11.místo
Nováčci - muži         Rádl  Miloš                          8.místo


3. Oblastní přebor  SM kraje  Ostrava - 23.-24.1.1971             
Žactvo do 10 let      Poláková  Jolanta             15.místo
Nováčci - muži         Rádl  Miloš                        9.místo            

4. Krasobruslařské mládí - Kolín  7.2.1971 
Žactvo do 10 let       Polaková  Jolanta              2.místo

5. Velká cena Havlíčkův Brod - 6.-7.2.1971  
Nováčci - ženy         Konečná  Věra                 24.místo                                                                                                                                                       Žactvo do 10 let      Mořkovská  Jiřina            10.místo                                          
                                   Paduchová  Martina        5.místo                                                
                                   Walachová  Eva              14.místo
Juniorky                    Shánělová  Eva               24.místo            
                                   Slivková  Eva                   25.místo             

6. Velká cena Liptova - Liptovský Mikuláš   12.-13.2.1971 
Nováčci - ženy         Jakubcová  Věra               10.místo
                                   Mořkovská Jiřina              17.místo

7. Olymp. evidence - Hodonín  7.2.1971
Žactvo do 9 let         Pilchová  Karin               22.místo

8. Přebor jednoty TJ TŽ Třinec  19.2.1971                                 
Žactvo do 10 let     Polaková  J.                      1.místo                     
                                  Jakubcová  Věra             3.místo
                                  Berendová  Jitka            5.místo                
                                  Mořkovská   Jiřina         7.místo                                                                                                                                                                                   
                                  Bogoczová I.                   8.místo                 
                                  Paduchová Martina       9.místo                                                      
                                  Karchová M.                  15.místo                                                    
                                  Molinová I.                     16.místo                                                    
                                  Kotasová   R.                  17.místo                                                    
                                                                                                                                              
9. Tatranská pirueta  Poprad  27.-28.2.1971
Žactvo do 9 let         Pilchová  Karin              21.místo                                                                                                                                              

10. Přebor jednoty TJ VKŽKG  Ostrava 19.3.1971
Nováčci - ženy          Kotasová  R.                  12.místo
                                    Kubová  M.                   13.místo
                                    Paduchová  J.                20.místo
                                    Sciskalová   J.                17.místo
                                    Przybylková  V.             19.místo
                                    Shánělová  R.                10.místo
                                    Paduchová  M.              3.místo
 
11. Zlatý pantoflíček - Gotwaldov   6.-7.3.1971
Nováčci - ženy        Polaková  Jolanta          8.místo                  

12. Velká  cena  Žiliny  20.-21.3.1971
Juniorky                    Kaletová  Emílie           14.místo
                                   Konečná  Věra              17.místo
Nováčci - ženy         Brňovjáková  L.            18.místo
                                   Shánělová  Eva             15.místo
                                                                                                          
13. Jihlavský  ježek  -  Jihlava   12.-14.3.1971                                                                
Nováčci - ženy        Paduchová  Martina     10.místo                
                                                                                                                                            
14. Memoriál  M. Charvátové - Ostrava 13.-14.3.1971
Nováčci - ženy        Polaková  Jolanta          12.místo
                                  Pilchová  Karin              13.místo
Juniorky                   Walachová  Eva            10.místo

zpět