Sezóna 1972 - 1973

1.Zlatý hrozen - Hodonín                                                                  
Nováčci - ženy:   Paduchová Martina           19.místo                    
                              Mořkovská Jiřina                23.místo                    

2. Přebor jednoty AZ Havířov 
Nováčci - ženy:     Paduchová Martina    3.místo
Žactvo do 11 let:   Kotasová Renata       8.místo

3. Karvinský kahanec - Karviná                                                       
Žactvo do 9 let:  Shánělová Renata               20.místo                   

4. Opavský Axel Paulsen - Opava - 26.12.1972
Nováčci - ženy:     Mořkovská Jiřina       12.místo

5. Havířovská růže - Havířov                                                            
Nováčci - ženy:  Mořkovská Jiřina                20.místo                    
                             Slížová Irena                         21.místo                                                   
                                                                                                                                              
6. Tatranská pirueta - Poprad
Nováčci - ženy:    Walachová Eva          16.místo
Molínová Iva              20.místo
Slížová Irena                21.místo
Bogoczová  Irena        22.místo     

7. Velká cena Lipt. Mikuláše - Lipt. Mikuláš                                                                                                                                                                      Nováčci - ženy:  Shánělová Renata               6.místo
                             Kotasová Renata                 8.místo                     
                                                                                                               
8. Zlatý pantoflíček - Gottwaldov  Nováčci - ženy:   Paduchová Martina    12.místo
Žactvo do 11 let: Paduch Tomáš            7.místo

9. Velká cena Žiliny                                                                             
Nováčci - ženy:  Walachová Eva                   8.místo
                              Molínová Iva                      9.místo                     
                                                                                                              
10. Tatrovácká brusle - Kopřivnice
Žactvo do 11 let:  Niklová Marcela          2.místo
                                Kotasová Renata        3.místo
                                Vrabelová Renata       9.místo
                                Kubová Marie           10.místo
Nováčci - ženy:     Slížová Irena               15.místo

11. Malá cena Pardubic                                                                                                     
Žactvo do 11 let: Shánělová Renata             1.místo                                                      
Nováčci - ženy:   Mořkovská Jiřina               7.místo                                                      
                                                                                                               
12. Memoriál M. Charvátové - Ostrava  
Nováčci - ženy:   Paduchová Martina          9.místo                      
                                                                                                              
13. Velká cena Prešova - 20.-21.3.1973
Nováčci - ženy:     Walachová Eva         10.místo
Molínová Iva              12.místo

14. Kvalifikace SM kraje - Ostrava - 14.1.1973                                                               
Nováčci - ženy:   Paduchová Martina         12.místo
                                                                                                              
15. Přebor SM kraje - Karviná - 4.2.1973
Nováčci - ženy:    Paduchová Martina   11.místo

16. Přebor jednoty TŽ Třinec - 6.1.1973
                                          
Nováčci - ženy:   Paduchová Martina           2.místo
                              Walachová Eva                  5.místo                     
                               Mořkovská Jiřina               6.místo                     
                               Molínová Iva                     7.místo                                                    
                               Slížová Irena                     8.místo                                                     
                               Bogoczová Irena              9.místo                                                     
Žactvo do 10 let:  Shánělová Renata            1.místo                                                     
                               Kotasová Renata              2.místo                                                     
                               Vrabelová Renata             3.místo                      
                               Kubová Marie                   4.místo                                                     
 
17.   Cena města Třince - 16.-17.2.1973
Nováčci - ženy:   Paduchová Martina   3.místo
                              Walachová Eva          4.místo
                              Mořkovská Jiřina       8.místo
                              Molínová Iva             13.místo
                              Sližová Irena              14.místo
                              Bogoczová J.             15.místo
Žactvo do 10 let: Vrabelová Renata     13.místo
                               Kotasová Renata      15.místo
                               Shánělová Renata    16.místo
                               Kubová Marie           19.místo                                                                                                                                             

zpět