Sezóna 1982 - 1983

1.  Karvinský kahanec - 12.-14.11.1982
I.VT:          Sciskala Czeslaw - 5.místo
                   Kiszová Šárka - 7.místo
III.VT:       Sikorová Petra - 14.místo
                   Válková Brigita - 15.místo
2.  Přebor Sm.kraje - 25.-28.11.1982
I.VT:          Sciskala Czeslaw - 3.místo
                   Kiszová Šárka - 3.místo
3.  Přebor ČSR MT a I.VT - Brno - 4.-5.12.1982
I.VT:          Sciskala Czeslaw - 5.místo
4.  Kvalifikace pro přebor ČSSR -  Brno - 10.-12.12.1982
I.VT:          Sciskala Czeslaw - 11.místo
5.  Velká cena Žiliny - 10.-12.12.1982
III.VT:       Sikorová Petra - 14.místo
                  Válková Brigita - 17.místo
III.VTB:    Chodura Krystian - 10.místo
6.  Opavský Axel Paulsen - Opava - 18.12.1982
III.VTB:    Lubová Simona - 11.místo
                  Olszowá Wanda - 22.místo
III.VTA:   Válková Brigita - 11.místo
7.  Slovácký džbánek - Uherské Hradiště - 7.-9.1.1983
III.VT:      Sikorová Petra - 20.místo
                  Válková Brigita - 22.místo
III.VTB:   Olszowá Wanda - 18.místo
III.VTC:   Lubojacki Marek - 9.místo
                 Válek Radim - 11.místo
                 Lubojacki Petr - 13.místo
8.  Přebor Sm.kraje v III.VT - Kopřivnice - 14.-16.1.1983
III.VTB:   Sikorová Petra - 9.místo
                 Olszowá Wanda - 12.místo
9.  Tatrovácká brusle - Kopřivnice - 12.-13.2.1983
III.VT:      Sikorová Petra - 19.místo
                  Válková Brigita - 18.místo
10.  Sokolovský kahan -Sokolov - 11.-13.3.1983
I.VT:         Sciskala Czeslaw - 1.místo
                  Kiszová Šárka - 6.místo
III.VT:       Sikorová Petra - 14.místo
11.  Olomoucká bruslička - Olomouc - 19.-20.3.1983
III.VT:       Válková Brigita - 9.místo
                   Lubová Simona - 10.místo
III.VTB:     Olszowá Wanda - 17.místo
III.VTC:     Trummerová Michaela - 17.místo
                   Lubojacki Marek - 10.místo
                   Válek Radim - 14.místo
12.  Cena města Třince - 25.-27.3.1983
I.VT:          Sciskala Czeslaw - 2.místo
                   Kiszová Šárka - 1.místo
III.VT:       Sikorová Petra - 16.místo
                  Válková Brigita - 17.místo
                  Lubová Simona - 22.místo
III.VTB:    Olszowá Wanda - 13.místo
III.VTC:    Trummerová Michaela - 18.místo
                  Lubojacki Marek - 2.místo
                  Válek Radim - 9.místo
13.  Přebor oddílu TJ Slezan Opava - 28.3.1983
III.VT:      Válková Brigita - 4.místo
                  Lubová Simona - 5.místo
III.VTB:    Olszowá Wanda - 5.místo
III.VTC:   Trummerová Michaela - 9.místo
                 Lubojacki Marek  - 5.místo
                  Válek Radim - 6.místo

zpět