Sezóna 1989 - 1990

1.  Havířovská růže - 10.-12.11.1989
III.VT:     Sviderová Martina - 12.místo
2.  Karvinský kahanec - 17.-19.11.1989
III.VT:     Sviderová Martina - 13.místo
III.VTB:  Zahradníková Jana - 14.místo
3.  Velká cena Ostravy - 2.-3.11.1989
III.VT:     Sviderová Martina - 11.místo
III.VTC:  Ptáčková Markéta - 18.místo
4.  Šumperský skřítek - 8.-10.12.1989
III.VT:     Sviderová Martina - 7.místo
III.VT:     Kantorová Monika - 14.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie - 19.místo
5.  Vánoční závod - Pelhřimov - 15.-16.12.1989
III.VT:     Kantorová Monika - 6.místo
III.VTB:  Sviderová Martina - 3.místo
                Ptáčková Lucie - 12.místo
6.  Přebor SM.kraje žactva - Šumperk - 19.-21.1.1990
III.VT:    Kantorová Monika - 15.místo
                Sviderová Martina - 11.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie - 17.místo
7.  Tatrovácká brusle - Kopřivnice - 10.-11.2.1990
III.VT:    Sviderová Martina - 9.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie - 13.místo
III.VTC:  Ptáčková Markéta - 13.místo
                Suszková Ilona - 11.místo
8.  Cena města Třince - 23.-25.2.1990
III.VT:    Sviderová Martina - 5.místo
                Kantorová Monika - 16.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie - 20.místo
                Olszová Martina - 24.místo
III.VTC:  Ptáčková Markéta - 7.místo
                Olszová Pavlína - 15.místo
                Suszková Ilona - 14.místo
                Klodová Eliška - 16.místo
                Matulová Denisa - 17.místo
III.VTC:  Heczko Radek - 4.místo
                 Szurman David - 3.místo
9.  Cena Moravského Slovácka - Hodonín - 2.-4.3.1990
III.VT:    Kantorová Monika - 15.místo   
                Sviderová Martina - 7.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie - 19.místo
III.VTC:  Ptáčková Markéta - 16.místo
                Suszková Ilona - 20.místo
10.  Cena Uherského Hradiště - 10.-11.3.1990
III.VT:    Sviderová Martina - 2.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie - 18.místo
III.VTC:  Ptáčková Markéta - 17.místo
11.  Malá cena Pardubic - 17.-18.3.1990
III.VT:    Sviderová Martina - 6.místo
                Kantorová Monika - 16.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie - 17.místo
12.  Jihlavský ježek - 30.-31.3.1990
III.VT:    Sviderová Martina - 5.místo
III.VTB:  Ptáčková Lucie . 19.místo
III.VTC:  Ptáčková Markéta - 8.místo
13.  Přebor oddílu TŽ Třinec - 9.3.1990
žačky (C): Ptáčková Markéta - 2.místo
                  Suszková Ilona - 4.místo
                  Klodová Eliška - 6.místo
                  Olszová Pavlína - 8.místo
                  Matulová Denisa - 10.místo
                  Bocková Veronika - 11.místo
žáci (C):    Szurman David - 2.místo
                  Heczko Radek - 3.místo
                  Kopp Jaroslav - 4.místo     

zpět