Sezóna 1990 - 1991

1.  Havířovská růže - 9.-11.11.1990
žačky (A): Sviderová Martina - 11.místo
                   Kantorová Monika - 21.místo
ml.žačky:   Ptáčková Lucie - 19.místo
nejml.žačky: Klodová Eliška - 16.místo
                      Suszková Ilona - 12.místo
ml.žáci:      Szurman David - 1.místo
nejml.žáci: Knopp Jaroslav - 6.místo
                   Rakowski Lukáš - 7.místo
2.  Velká cena Prostějova - 17.-18.11.1990
nejml.žačky: Ptáčková Markéta - 15.místo
                       Suszková Ilona - 12.místo
3.  Karvinský kahanec - 16.-18.11.1990
žačky:        Kantorová Monika - 24.místo
                   Sviderová Martina - 14.místo 
ml.žáci:      Szurman David - 6.místo
                   Knopp Jaroslav - 8.místo
                   Rakowski Lukáš - 9.místo
4.  Cena města Třince - 24.-25.11.1990
žačky:       Sviderová Martina - 8.místo
                  Kantorová Monika - 18.místo
ml.žačky:  Ptáčková Lucie - 19.místo
ml.žáci:     Szurman David - 5.místo
                  Knopp Jaroslav - 6.místo
nejml.žačky: Bocková Veronika - 17.místo
                      Klodová Eliška - 11.místo
                      Ptáčková Markéta - 7.místo
                      Pertlová Adriana - 19.místo
                      Suszková Ilona - 6.místo
nejml.žáci:    Heczko Radek - 3.místo
                      Rakowski Lukáš - 1.místo
5.  Opavský Axel Paulsen - Opava - 2.12.1990
žačky:           Kantorová Monika - 7.místo
ml.žačky:      Ptáčková Lucie - 7.místo
žáci:              Szurman David - 3.místo
6.  Cena města Prešova - 30.11.-1.12.1990
nejml.žačky: Bocková Veronika - 16.místo
                      Klodová Eliška - 18.místo
                      Ptáčková Markéta - 11.místo
                      Suszková Ilona - 10.místo
7.  Velká cena Ostravy - 7.-9.12.1990
žačky:           Sviderová Martina - 21.místo
nejml.žačky: Bocková Veronika - 23.místo
                      Suszková Ilona - 24.místo
8. Přebor ČR žaček a žáků - Příbram - 1.-3.2.1991 
žačky:           Sviderová Martina - 21.místo
9.  Tatrovácká brusle - Kopřivnice - 9.-10.2.1991
žačky:          Sviderová Martina - 4.místo
                     Kantorová Monika - 7.místo     
ml.žačky:     Ptáčková Lucie - nedokončila pro nemoc
nejml.žačky:Suszková Ilona - 6.místo
                     Ptáčková Markéta - 12.místo
                     Klodová Eliška  13.místo
                     Bocková Veronika - 16.místo
žáci (D):      Matloch Michal - 2.místo
10.  Velká cena Zlína - 2.-3.3.1991
žačky:         Sviderová Martina - 18.místo
                    Kantorová Monika - 23.místo
ml.žačky:    Suszková Ilona - 16.místo
                    Bocková Veronika - 19.místo
11.  Olomoucká bruslička - 2.3.1991
nejml.žáci:  Rakowski Lukáš - 5.místo
                    Knopp Jaroslav - 7.místo
                   Heczko  Radek - 8.místo
12.  Slovácký džbánek - Uherské Hradiště - 8.-9.3.1991
žačky:        Kantorová Monika - 12.místo
nejml.žačky: Ptáčková Markéta - 8.místo
                     Suszková Ilona -  9.místo
13.  Přebor oddílu TŽ Třinec a prověrky přípravky - 10.3.1991
ml.žačky:     Ptáčková Lucie - 6.místo
ml.žáci:        Szurman David - 4.místo
nejml.žáci:  Rakowski Lukáš - 1.místo
                    Heczko Radek - 2.místo
nejml.žačky:Suszková Ilona - 2.místo
                     Ptáčková Markéta - 4.místo
                     Bocková Veronika - 9.místo
                     Šuriková Monika - 11.místo
                     Sobolová Lenka - 14.místo
                     Cekěrová Silva - 15.místo
kateg.(D):   Byrtusová Lenka - 1.místo
                     Heczková Markéta - 2.místo
                     Cimalová Lenka - 3.místo
                     Kubiková Denisa - 4.místo
kateg.(E):    Chmělová Zuzana - 2.místo
                     Targošová Andrea - 2.místo
                     Mrózková Jana - 4.místo
                     Martinková Jana - 5.místo
                     Sobolová Eva - 6.místo
                     Cekěrová Petra - 7.místo    
chlapci:       Matloch Michal - 1.místo
14.   Velká cena  Moravského Slovácka - Hodonín - 16.-17.3.1991
žačky:         Sviderová Martina - 3.místo 
                    Kantorová Monika - 12.místo
ml.žačky:    Ptáčková Lucie - 17.místo
ml.žáci:        Szurman David - 5.místo
nejml.žačky: Bocková Veronika - 8.místo
nejml.žáci:   Rakowski Lukáš - 3.místo
                     Heczko Radek - 4.místo
15.  Cena Chomutova - 22.-24.3.1991
žačky:         Sviderová Martina - 7.místo
                    Kantorová Monika - 13.místo
ml.žačky:    Ptáčková Lucie - 9.místo
nejml.žačky: Klodová Eliška - 17.místo
                    Ptáčková Markéta - 21.místo
                    Bocková Veronika - 24.místo  
kateg. (D):  Šuriková MOnika - 15.místo

zpět