Sezóna 1991 - 1992

1.  1.  Havířovská růže - 8.-9.11.1991
žačky:         Sviderová Martina - 9.místo
ml.žačky:    Klodová Eliška - 11.místo
                    Bocková Veronika - 15.místo
ml.žáci:       Rakowski Lukáš - 2.místo
                    Szurman David - 3.místo
                   Heczko Radek - 5.místo
nejml.žačky:Suszková Ilona - 7.místo
                    Šuriková Monika - 14.místo
                    Heczková Markéta - 21.místo
2.  Karvinský kahanec - 22.-24.11.1991
žačky:         Sviderová Martina - 1.místo
žáci:            Szurman David - 7.místo
3.  Cena města Třince - 30.11.-1.12.1991
juniorky:    Kantorová Monika - 9.místo
žačky S:     Sviderová Martina - 5.místo
                   Ptáčková Lucie - 15.místo
žáci:           Szurman David - 7.místo
ml.žáci:       Rakowski  Lukáš - 1.místo
                    Heczko Radek - 4.místo
ml.žačky:    Klodová Eliška - 4.místo
                    Ptáčková Markéta - 6.místo  
                    Bocková Veronika - 11.místo
nejml.žačky: Suszková Ilona - 4.místo
                     Byrtusová Lenka - 9.místo
                     Šuriková Monika - 11.místo
                     Heczková Markéta - 15.místo
                     Sobolová Lenka - 20.místo
                     Kubiková Denisa - 22.místo
4.  Velká cena Ostravy - 6.-8.12.1991
žačky:          Sviderová Martina - 8.místo
ml.žačky:     Klodová Eliška - 11.místo
                     Ptáčková Markéta - 14.místo
nejml.žačky: Byrtusová Lenka - 20.místo
5.  Cena Prešova - 12.-14.12.1991
žačky:          Ptáčková Lucie - 12.místo
ml.žačky:     Klodová Eliška - 7.místo
                     Bocková Veronika - 12.místo
                     Ptáčková Markéta - 14.místo
nejml.žačky:Suszková Ilona - 1.místo
                     Byrtusová Lenka - 9.místo
                     Heczková Markéta - 13.místo
ml.žáci:        Rakowski Lukáš - 4.místo
                     Szurman David - 5.místo
                     Heczko Radek - 6.místo
6.  Velká cena Moravského Slovácka - Hodonín - 29.-30.12.1991
juniorky:     Kantorová Monika - 9.místo
žačky:          Sviderová Martina - 1.místo
ml.žačky:     Klodová Eliška - 7.místo
nejml.žačky:Suszková Ilona - 1.místo
                     Byrtusová Lenka - 9.místo
                     Heczková Markéta - 14.místo
nejml.žáci:   Rakowski Lukáš - 1.místo
                     Heczko Radek - 4.místo
7.  Opavský Axel Paulsen - Opava - 3.-4.1.1992
juniorky:     Kantorová Monika - 9.místo
žačky:          Sviderová Martina - 3.místo
                     Ptáčková Lucie - 15.místo
ml.žáci:        Heczko Radek - 4.místo
nejml.žačky:Suszková Ilona - 2.místo
                      Šuriková Monika - 11.místo
                      Byrtusová Lenka - 14.místo
                      Sobolová Lenka - 15.místo
                      Heczková Markéta - 19.místo
8.  Velká cena Prostějova - 24.-26.1.1992
juniorky:      Kantorová Monika - 11.místo
žačky:           Sviderová Martina - 5.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 4.místo
                      Szurman David - 7.místo
ml.žačky:      Klodová Eliška - 6.místo
                      Ptáčková Markéta - 11.místo
nejml.žačky: Suszková Ilona - 4.místo
                      Šuriková Monika - 15.místo
                      Sobolová Lenka - 17.místo
9.  Tatrovácká brusle - Kopřivnice - 7.-8.2.1992
žačky:          Sviderová Martina - 1.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 5.místo
                      Szurman David - 6.místo
ml.žačky:      Klodová Eliška - 8.místo
                      Suszková Ilona - 10.místo
nejml.žačky: Šuriková Monika - 9.místo
                      Byrtusová Lenka - 12.místo
                      Heczková Markéta - 13.místo
                      Sobolová Lenka - 15.místo
žačky (D):    Martínková Jana - 2.místo
                      Sobolová Eva - 4.místo
žáci (D):       Matloch Michal - 1.místo
10.  MČR - žactva  v krasobruslení - Třinec - 1.-2.2.1992
žačky:          Sviderová Martina - 5.místo (1.místo v O.P)
žáci:             Rakowski Lukáš - 11.místo
                     Szurman David - 13.místo
11.  Mistrovství ČSFR žactva a juniorů v krasobruslení a v tancích na ledě - Brno - 21.-23.2.1992
žačky:          Sviderová Martina - 7.místo (2.místo v O.P)
12.  Cena Slovenského ráje - Spišská Nová Ves - 28.-29.2.1992
žačky:           Sviderová Martina - 1.místo 
žáci:              Rakowski Lukáš - 4.místo
                      Szurman David - 6.místo
ml.žačky:      Klodová Eliška - 3.místo
nejml.žačky:Suszková Ilona - 1.místo
13.  Cena Zvolena - Zvolena - 29.2.-1.3.1992
žačky:          Ptáčková Lucie - 6.místo
ml.žačky:     Ptáčková Markéta - 5.místo
                     Bocková veronika - 6.místo
nejml.žačky: Byrtusová Lenka - 6.místo
                     Heczková Markéta - 7.místo
                     Šuriková Monika - 9.místo     
                     Sobolová Lenka - 10.místo
14.  1.ročník ceny Exika - Praha - 7.-8.3.1992
žačky:          Sviderová Martina - 9.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 5.místo
ml.žačky:     Suszková Ilona - 8.místo
15.  Slovácký džbánek - Uherské Hradiště - 7.-8.3.1992
juniorky:     Kantorová Monika - 13.místo
žačky:          Ptáčková Lucie - 17.místo
ml.žačky:     Klodová Eliška - 3.místo
                     Ptáčková Markéta - 16.místo
nejml.žačky: Šuriková Monika - 10.místo
                    Byrtusová Lenka - 11.místo
16.  Olomoucká bruslička - 21.-22.3.1992
žačky:          Sviderová Martina - 3.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 5.místo  
                      Szurman David - 6.místo
nejml.žačky:Suszková Ilona - 11.místo
                      Sobolová Lenka - 22.místo
17.  Přebor oddílu TŽ Třinec - 14.3.1992
ml.žačky:     Suszková Ilona - 2.místo
                     Klodová Eliška - 3.místo
                     Ptáčková Markéta - 4.místo
                     Bocková Veronika - 5.místo
ml.žáci:        Rakowski Lukáš - 1.místo
                     Szurman David - 2.místo
                     Heczko Radek - 3.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 4.místo
                     Šuriková Monika - 6.místo
                     Sobolová Lenka - 7.místo
                     Heczková Markéta - 8.místo
                     Targošová Andrea - 11.místo
                      Mrózková Jana - 12.místo
žáci (D):       Matloch Michal - 2.místo
                     Chmielová Zuzana - 3.místo
                     Sobolová Eva - 4.místo

zpět