Sezóna 1992 - 1993

1.  Cena Bílé labutě - Praha - 14.-15.11.1992
juniorky:     Sviderová Martina - 6.místo
2. Pohár České televize - Praha - 14.-15.11.1992
žáci:             Rakowski Lukáš - 3.místo
                     Szurman David - 6.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 4.místo
                     Heczková Markéta - 16.místo
3.  Karvinský kahanec - 20.-22.11.1992
žáci:             Rakowski Lukáš - 3.místo
                     Szurman David - 7.místo
ml.žačky:     Sobolová Lenka - 8.místo
4.  Velká cena Prešova - 21.-22.11.1992
ml.žačky:     Klodová Eliška - 1.místo
                     Suszková Ilona - 4.místo
                     Ptáčková Markéta - 9.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 4.místo
                     Heczková Markéta - 6.místo
5.  Cena města Třince - 28.-29.11.1992
juniorky:     Sviderová Martina - 2.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 2.místo
                     Szurman David - 6.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 5.místo
ml.žačky:     Klodová Eliška - 2.místo
                     Suszková Ilona - 4.místo
                     Ptáčková Markéta - 12.místo
                     Sobolová Lenka - 17.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 6.místo
                     Heczková Markéta - 11.místo
                     Martínková Jana - 15.místo
6.  Velká cena Ostravy - 4.-6.12.1992
juniorky:     Sviderová Martina - 15.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 3.místo
                     Szurman David - 6.místo
žačky:          Klodová Eliška - 20.místo
ml.žačky:     Suszková Ilona - 9.místo
                     Sobolová Lenka - 15.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 7.místo
                     Heczková Markéta - 12.místo
7.  Havířovská růže - 12.-13.12.1992
žačky:          Ptáčková Markéta - 19.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 4.místo
                      Szurman David - 8.místo
ml.žačky:      Sobolová Lenka - 13.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 5.místo
                     Heczková Markéta - 8.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 6.místo
8.  Opavský Axel paulsen - Opava - 2.-3.12.1992
juniorky:      Sviderová Martina - 2.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 3.místo
                      Szurman David - 4.místo
ml.žačky:      Sobolová Lenka - 11.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 3.místo
                      Heczková Markéta - 9.místo
9.  Cena Moravského Slovácka - Hodonín - 2.-3.1.1993
ml.žačky:     Ptáčková Markéta - 7.místo
nejml.žačky:Martínková Jana - 4.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 4.místo
10.  Děčínský Hroch - Děčín - 8.-10.1.1993
juniorky:     Sviderová martina - 10.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 3.místo
                     Szurman David - 5.místo
11.  Cena Slovenského ráje - Spišská Nová Ves - 8.-9.1.1993
ml.žačky:     Ptáčková Markéta - 3.místo
                     Suszková Ilona - 4.místo
                     Sobolová Lenka - 11.místo
12.  Mistrovství ČR juniorů - Karviná - 5.-7.2.1993
juniorky:     Sviderová martina - 20.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 7.místo
13.  Tatrovácká brusle - Kopřivnice - 6.-7.2.1993
žáci:             Szurman David - 1.místo
žačky:          Klodová Eliška - 6.místo
                     Suszková Ilona - 8.místo
                     Ptáčková Markéta - 9.místo
nejml.žačky:Byrtusová Lenka - 3.místo
                      Martínková Jana - 9.místo
                      Chmielová Zuzana - 16.místo
nenjml.žáci: Matloch Michal - 3.místo
kateg.(D) žačky:Sobolová Eva - 1.místo
14.  Cena o Slovácký džbánek - Uherské Hradiště - 6.-7.3.1993
žačky:          Suszková Ilona - 12.místo
                     Klodová Eliška - 13.místo
                     Ptáčková Markéta - 17.místo
nejml.žačky:Martínková Jana - 3.místo
                     Byrtusová Lenka - 5.místo
                     Heczková Markéta - 8.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 3.místo
15.  Přebor oddílu TJ TŽ Třinec - 19.3.1993
nejml.žačky: Byrtusová Lenka - 1.místo
                      Heczková Markéta - 2.místo
                      Martínková Jana - 3.místo
                      Chmielová Zuzana - 4.místo
                      Hudziecová Ivana - 5.místo
nejml.žáci:    Matloch Michal - 1.místo
kateg.(D)žačky:Sobolová Eva - 1.místo
                      Walachová Marie - 2.místo
                      Gajdzicová Markéta - 3.místo
                      Bojková Gabriela - 4.místo 
kat.(E)zač:    Martynek Václav - 3.místo
16.  Olomoucká bruslička - 20.-21.3.1993
žačky:           Suszková Ilona - 18.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 4.místo
                      Szurman David - 8.místo
ml.žačky:      Sobolová Lenka - 13.místo          
nejml.žačky:Heczková Markéta - 5.místo
                      Hudziecová Ivana - 15.místo
nejml.žáci:    Matloch Michal - 5.místo
17.  Velká cena Prostějova - 27.3.1993
žačky:           Suszková Ilona - 9.místo
                      Klodová Eliška - 10.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 2.místo
                      Heczková Markéta - 5.místo     
                      Hudziecová Ivana - 16.místo
18.  Velká cena Hradce Králové - 26.-28.3.1993
juniorky:      Sviderová Martina - 8.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 3.místo
                      Szurman David - 4.místo
19.  Mezinárodní závod - Lodze - 2.-3.4.1993
žačky:           Suszková Ilona - 5.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo  
                      Szurman David - 3.místo
                      Byrtusová Lenka - 1.místo      

zpět