Sezóna 1993 - 1994

1.  IX.roč.Memoriálu St Suka - Brno - 5.-7.11.1993
juniorky:      Sviderová Martina - 13.místo
žačky:           Suszková Ilona - 14.místo
                      Klodová Eliška - 18.místo
                      Ptáčková Markéta - 20.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo
                      Szurman David - 3.místo
ml.žačky:      Sobolová Lenka - 15.místo
nejml.žačky: Byrtusová Lenka - 3.místo
                      Heczková Markéta - 13.místo
2.  Cena města Třince XVII.ročník - 12.-14.11.1993
juniorky:      Sviderová Martina - 8.místo
žačky:           Suszková Ilona - 18.místo
                      Klodová Eliška - 15.místo
                      Ptáčková Markéta - 20.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo
                      Szurman David - 5.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 9.místo
                      Heczková Markéta - 14.místo
                      Sobolová Lenka - 21.místo
3.  XXII.roč.Havířovské růže - 26.-28.11.1993
juniorky:      Sviderová Martina - 9.místo
žačky:           Klodová Eliška - 11.místo
                      Ptáčková Markéta - 12.místo
žáci:               Rakowski Lukáš - 1.místo   
                       Szurman David - 3.místo
ml.žačky:       Byrtusová Lenka - 6.místo
                       Heczková Markéta - 13.místo
nejml.žačky: Martinková Jana - 13.místo
                       Chmielová Zuzana - 17.místo
                       Hudziecová Ivana - 18.místo 
nejml.žáci:    Matloch Michal - 2.místo
4.  XVI.roč. Velké ceny Ostravy - 3.-5.12.1993
žačky:           Klodová Eliška - 12.místo
                       Ptáčková Markéta - 13.místo
žáci:               Rakowski Lukáš - nedokončil - zranění 
                       Szurman David - 2.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 7.místo
                       Sobolová Lenka - 15.místo
                      Heczková Markéta - 16.místo
nejml.žačky: Martinková Jana - 18.místo
nejml.žáci:    Matloch michal - 2.místo
5.  Cena Moravského Slovácka - Hodonín - 11.-12.12.1993
žačky:           Klodová Eliška - 8.místo
                      Ptáčková Markéta - 13.místo           
nejml.žačky: Hudziecová Ivana - 17.místo        
                      Sobolová Eva - 22.místo
nejml.žáci:    Matloch Michal - 2.místo  
6.  II.roč. Děčínský Hroch - 17.-19.12.1993
juniorky:      Sviderová Martina - 9.místo
žačky:          Suszková Ilona - 19.místo
                     Ptáčková Markéta - 23.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo
                      Szurman David - 8.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 8.místo
nejml.žačky: Hudziecová Ivana - 21.místo
7.  Velká cena Českých Budějovic - 15.-16.1.1994
žačky:           Suszková Ilona - 10.místo
                      Ptáčková Markéta - 16.místo
ml.žačky:    Byrtusová Lenka - 2.místo
                     Heczková Markéta - 9.místo
nejml.žačky: Hudziecová Ivana - 21.místo
                      Chmielová Zuzana - 15.místo
nejml.žáci:    Matloch Michal - 1.místo
8.  Mistrovství ČR všech kategorií - Třine - 5.-9.1.1994
juniorky:      Sviderová Martina - 7.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo
                      Szurman David - 10.místo
9.  Velká cena Hradce Králové - 4.-6.2.1994
juniorky:      Sviderová Martina - 6.místo
žačky:           Klodová Eliška - 15.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 3.místo
                      Szurman David - 6.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 10.místo
10.  XII.roč. Ceny města Kopřivnice - O Tatrováckou brusli - 12.2.1994
žačky:           Suszková Ilona - 5.místo
                      Klodová Eliška - 7.místo 
                      Ptáčková Markéta - 9.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo
                      Szurman David - 2.místo
nejml.žačky: Sobolová Eva - 12.místo
                      Hudziecová Ivana - 14.místo
                      Chmielová Zuzana - 19.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 1.místo
děvčata (D):Josieková Monika - 2.místo
                     Hudziecová Petra - 4.místo
                     Pertlová Soňa - 6.místo
11.  XII. roč. Velká cen aUherského Hradiště - O Slovácký džbánek - 5.-6.3.1994
juniorky:      Sviderová Martina - 6.místo
žačky:           Suszková Ilona - 9.místo
                      Klodová Eliška - 12.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 3.místo
                      Heczková Markéta - 10.místo
                      Sobolová Lenka - 17.místo
nejml.žačky: Hudziecová Ivana - 13.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 1.místo
12.  XXXII. roč. Karvinský kahanec - Karviná - 12.-13.3.1994
juniorky:     Sviderová Martina - 9.místo
žačky:          Suszková Ilona - 8.místo
                     Klodová Eliška - 11.místo
                     Ptáčková Markéta - 13.místo
ml.žačky:     Byrtusová Lenka - 5.místo
                     Heczková Markéta - 10.místo
                     Sobolová Lenka - 12.místo
nejml.žačky: Hudziecová Ivana - 7.místo
                     Sobolová Eva - 18.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 1.místo
13.  Přebor oddílu Třinec - 19.3.1994
nejml.žačky:Hudziecová ivana - 3.místo
                     Sobolová Eva - 4.místo
                     Martinková Jana - 6.místo
                      Chmielová Zuzana - 7.místo
                      Gajdzicová Markéta - 9.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 1.místo
děvčata (D): Josieková Monika - 1.místo
                      Hudziecová Petra - 2.místo
                      Pertlová Soňa - 4.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 1.místo
                      Heczková Markéta - 2.místo
                      Sobolová Lenka - 3.místo
14.  Evrospský pohár  -Brno - 27.-30.1.1994
Rakowski Lukáš - 1.místo
15. Heiko - Fischer Pokal - Stuttgart - 23.-27.2.1994
Rakowski Lukáš - 5.místo
16. Innsbruck - Eiskristall cup - 9.-14.3.1994
Rakowski Lukáš - 1.místo
17.  Triglav Trophy Jesenice - Slovenia - 23.-27.3.1994
Rakowski Lukáš - 3.místo

zpět