Sezóna 1994 - 1995

1.  XIX. roč. Ceny města Třince - 11.-13.11.1994
juniorky:      Sviderová Martina - 1.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo
žačky:           Suszková Ilona - 9.místo 
                      Ptáčková Markéta - 16.místo
                      Klodová Eliška - 18.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 4.místo
                      Sobolová Lenka - 17.místo 
nejml.žačky: Hudziecová Ivana - 7.místo
                      Chmielová Zuzana - 14.místo
                      Sobolová Eva - 15.místo
                      Gajdzicová Markéta - 18.místo
                      Josieková Monika - 20.místo
2.  XXXIII.ročník Karvinský kahanec - 25.-27.11.1994
juniorky:      Sviderová Martina - 3.místo
žačky:           Suszková Ilona - 8.místo
ml.žačky:      Byrtusová Lenka - 2.místo
                      Sobolová Lenka - 14.místo
žáci:              Rakowski Lukáš - 1.místo
3.  Pohár USK Praha - 3.-4.12.1994
juniorky:     Sviderová Martina - 3.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 1.místo
nejml.žáci:   Matloch Michal - 1.místo
4.  I.ročník Velké ceny Havířova - 3.-4.12.1994
žačky:          Suszková Ilona - 13.místo
                     Klodová Eliška - 14.místo 
ml.žačky:     Byrtusová Lenka - 3.místo
                     Sobolová Lenka - 15.místo
                     Heczková Markéta - 19.místo
nejml.žačky:Hudziecová Ivana - 8.místo
                     Josieková Monika - 19.místo
5.  Opavský Axel Paulsen - 10.12.1994
ml.žačky:    Byrtusová Lenka - 2.místo
                    Sobolová Lenka - 12.místo
                    Heczková Markéta - 19.místo
nejml.žačky:Sobolová Eva - 16.místo
                     Josieková Monika - 20.místo
6.  XXII.ročník Velké ceny Moravského Slovácka - Hodonín - 10.-11.12.1994 
žáci:             Rakowski Lukáš - 1.místo
nejml.žačky:Hudziecová Ivana - 2.místo
                     Chmielová Zuzana - 12.místo
7.  X.ročník Velké ceny Litvínova - 10.-11.12.1994
juniorky:     Sviderová Martina - 5.místo
žačky:          Suszková Ilona - 14.místo
8.  III.ročník Děčínský hroch - 16.-18.12.1994
juniorky:     Sviderová Martina - 4.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 1.místo
                     Matloch Michal - 7.místo
ml.žačky:     Sobolová Lenka - 14.místo
nejml.žačky:Hudziecová Ivana - 6.místo
                     Chmielová Zuzana - 10.místo
9.  MČR  Ústí nad Labem - 2.-8.1.1995
juniorky:     Sviderová Martina - 3.místo
žáci:             Rakowski Lukáš - 1.místo
                     Matloch Michal  - 11.místo
10.  Přebor České republiky ml.žákyň - Náchod - 20.-21.1.1995
ml.žačky:    Byrtusová Lenka - 5.místo
11.  Olomoucká bruslička - 28.-29.1.1995
žáci:             Matloch Michal . 3.místo
ml.žačky:     Hudziecová Ivana - 18.místo
12.  XXIII.ročník Tatrovácká brusle - Kopřivnice - 4.2.1995
žačky:          Byrtusová Lenka - 6.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 11.místo
                      Sobolová Eva - 12.místo
                      Josieková Monika - 14.místo
kategorie D: Hudziecová Petra - 1.místo
13.  Velká cena Ostravy - 10.-12.2.1995        
junioři:          Rakowski Lukáš - 3.místo
žáci:               Matloch Michal - 6.místo
žačky:            Byrtusová Lenka - 10.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 20.místo
14.  Memoriál zasl.tr.Stanislava Suka - Brno -18.-19.3.1995 
sniorky:        Sviderová Martina - 1.místo
žáci:               Matloch Michal - 1.místo
15.  Velká cena Prostějova - 18.-19.2.1995
žačky:           Suszková Ilona - 6.místo 
žáci:              Matloch Michal - 1.místo
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 6.místo  
nejml.žačky: Chmielová Zuzana - 13.místo
16.  XIII.ročník - Velká cena Uherského Hradiště -   11.-12.3.1995
žačky:           Byrtusová Lenka - 5.místo    
                      Suszková Ilona - 9.místo
                       Klodová Eliška - 17.místo
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 6.místo
nejml.žačky: Sobolová Eva - 12.místo
                      Josieková Monika - 18.místo
17.  Přebor oddílu Třinec - 17.3.1995
nejml.žačky: Chmielová Zuzana - 1.místo
                      Gajdzicová Markéta - 2.místo
                      Sobolová Eva - 3.místo
                      Josieková Monika - 4.místo
kategorie D: Hudziecová Petra - 1.místo    
18.  Triglav Trophy - Jesenice - Slovenia - 23.-26.3.1995
novices A:   Rakowski Lukáš - 6.místo 
19.  SKS Lodž - 7.-8.4.1995 - Lodž
třída bronzová:  Hudziecová Ivana - 2.místo
                             Chmielová Zuzana - 4.místo
                             Sobolová Eva - 11.místo
                             Josieková Monika - 13.místo
                             Hudziecová Petra - 17.místo
třída  stříbrná:    Matloch Michal - 1.místo
                             Byrtusová Lenka - 7.místo
                             Sobolová Lenka - 13.místo
třída zlatá :          Rakowski Lukáš - 1.místo
20.  Český pohár v krasobruslení v tancích na ledě - Memoriál St.Suka - Brno - 17.-19.3.1995
seniorky:             Sviderová Martina - 1.místo
 žáci:                    Matloch Michal - 1.místo       

zpět