Sezóna 1995 - 1996

1.  Závod - Náchod - 26.-28.10.1995
žačky:           Byrtusová Lenka - 8.místo
                      Suszková Ilona - 9.místo
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 13.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 10.místo
2.  XX.ročník Ceny města Třince - 3.-5.11.1995
seniorky:     Sviderová Martina - 1.místo
žačky:          Byrtusová Lenka - 2.místo
                     Suszková Ilona - 5.místo
                     Klodová Eliška - 11.místo
                     Sobolová Lenka - 17.místo
žáci:             Matloch Michal - 1.místo
ml.žačky:     Hudziecová Ivana - 12.místo
                     Heczková Markéta - 15.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 7.místo
                      Chmielová Zuzana - 9.místo
                      Sobolová Eva - 10.místo
                      Hudziecová Petra - 12.místo
                      Josieková Monika - 13.místo
3.  XXXIII.ročník Velká cena SNP Mezinárodní závod juniorů z 18 států - Banská Bystrica - Slovensko 
junioři:          Rakowski Lukáš - 12.místo
4.  XXXIV. ročník Karvinský kahanec - 17.-19.11.1995
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 2.místo
                      Heczková Markéta - 17.místo
žáci:               Matloch Michal - 1.místo
junioři:          Rakowski Lukáš - 1.místo
žačky:           Byrtusová Lenka - 2.místo
                      Klodová Eliška - 10.místo
seniorky:      Sviderová Martina - 1.místo
5.  Velká cena USK - Praha - 24.-26.11.1995
žačky:           Byrtusová Lenka - 15.místo
žáci:               Matloch Michal - 1.místo         
seniorky:      Sviderová Martina - 5.místo
junioři:          Rakowski Lukáš - 1.místo
6.  Děčínský hroch - 24.-26.11.1995
žačky:            Byrtusová Lenka - 5.místo
                       Klodová Eliška - 14.místo
žáci:               Matloch Michal - 1.místo
junioři:          Rakowski Lukáš - 1.místo
ml.žačky:       Hudziecová Ivana - 5.místo
                       Heczková Markéta - 12.místo
nejml.žačky: Chmielová Zuzana - 4.místo
                       Gajdzicová Markéta - 11.místo
7.  Mistrovství České republiky pro rok 1996 v kategorii seniorů a juniorů - Třinec- 13.-17.12.1995
seniorky:       Sviderová Martina - 5.místo
junioři:           Rakowski Lukáš - 1.místo
8.  Evropský pohár - mezinárodní závod - Brno - 4.-7.1.1996
juniorky:       Sviderová Martina - 2.místo       
Debs-boys:  Rakowski Lukáš - 1.místo
Debs-girls:   Suszková Ilona - 17.místo
Spring-boys:Matloch Michal - 2.místo
Spring-girls:Byrtusová Lenka - 8.místo
9.  Havířovská růže - 6.-7.1.1996
žačky:           Klodová Eliška - 6.místo
                      Sobolová Lenka - 8.místo
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 6.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 7.místo
                      Sobolová Eva - 11.místo
                      Josieková Monika - 15.místo
10.  XVIII.ročník Velká cena Ostravy - 13.-14.1.1996
seniorky:      Sviderová Martina - 1.místo
junioři:          Rakowski Lukáš - 1.místo
žačky:            Suszková Ilona - 8.místo
                       Byrtusová Lenka - 9.místo
                       Sobolová Lenka - 14.místo
ml.žačky:       Hudziecová Ivana - 8.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 12.místo
11.  XIV.ročník - Opavský Axel Paulsen - 20.1.1996
žačky:            Suszková Ilona - 4.místo
                       Sobolová Lenka - 13.místo
žáci:               Matloch michal - 1.místo
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 8.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 6.místo
                       Chmielová Zuzana - 7.místo
12.  VIII.ročník Břeclavská cena - 3.-4.2.1996
žáci:               Matloch Michal - 1.místo       
žačky:            Suszková Ilona - 3.místo
                       Klodová Eliška - 7.místo
ml.žačky:       Hudziecová Ivana - 11.místo
nejml.žačky: Gajdzicová Markéta - 13.místo
13.  Mistrovství ČR žactva - 8.-11.2.1996
žáci:               Matloch Michal - 1.místo
žačky:            Byrtusová Lenka - 3.místo
14.  Velká cena Prostějova - 17.-18.2.1996
žačky:            Suszková Ilona - 4.místo   
ml.žačky:       Heczková Markéta - 9.místo                
nejml.žačky: Sobolová Eva - 10.místo
15.  XV.ročník Olomoucká bruslička - 23.-25.2.1996
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 3.místo
                      Heczková Markéta - 9.místo
nejml.žačky: Chmielová Zuzana - 7.místo
                       Sobolová Eva - 10.místo
                       Josieková Monika - 17.místo
16.  Pohár USK - Praha - 23.-25.2.1996
seniorky:       Sviderová Martina - 4.místo
žačky:            Byrtusová Lenka - 5.místo
17.  Heiko Fisher - Pokal - Stuttgart - 22.-25.2.1996
junioři:           Rakowski Lukáš - 2.místo  
Novic - žáci:  Matloch Michal - 5.místo
18.  OREX Cup - Budapešť - 28.2.-1.3.1996
Novice A:      Rakowski Lukáš - 3.místo
Novice C:       Matloch Michal - 1.místo
19.  XIV. ročník Slovácký džbánek - Uherské Hradiště - 9.-10.3.1996
nejml.žačky: Chmielová Zuzana - 9.místo
20.  Oddílový přebor TJ TŽ Třinec - 16.3.1996
nejml.žačky: Chmielová Zuzana - 1.místo
                      Hudziecová Petra - 2.místo
                      Gajdzicová Markéta - 3.místo
                      Sobolová Eva - 4.místo   
                       Josieková Monika - 5.místo
                       Srbová Veronika - 6.místo
                       Boučková Lucie - 7.místo
                       Smyčková Jana - 8.místo
                       Kopiasz Katarzyna - 9.místo
                       Haškovcová Klára - 10.místo
nejml.žáci:     Martynek Bogdan - 1.místo
                       Topáč Daniel - 2.místo
                       Kajzar Jiří - 3.místo
naděje dívky:Srbová Vladimíra - 1.místo
                       Morgenthálová Soňa - 2.místo
                       Hlawiczková Lucie - 3.místo
                       Topáčová Denisa - 4.místo
                       Sierotová Kateřina - 5.místo
                       Pavlíková Klára - 6.místo
naděje chlapci: Biedrawa Daniel - 1.místo
                        Kajzar Jan - 2.místo

zpět