Sezóna 1996 - 1997

1.  The Salchow Trophy - Uplands Väsby - Švédsko - 9.-13.10.1996
junioři:           Rakowski Lukáš - 3.místo
2.  Havířovská růže - 12.-13.10.1996
seniorky:       Sviderová Martina - 1.místo
žáci:               Matloch Michal - 1.místo 
ml.žačky:       Hudziecová Ivana - 5.místo
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 11.místo
3.  Velká cena ČKS - Praha - 18.-20.10.1996
seniorky:      Sviderová Martina - 3.místo
junioři:          Rakowski Lukáš - 1.místo
žáci:               Matloch Michal - 3.místo
4.  Grand Prize SNP - Banská Bystrica - Slovensko - 1.-3.11.1996
junioři:          Rakowski Lukáš - 4.místo
5.  Tatrovácká brusle - Kopřivnice - 2.11.1996
žáci:              Matloch Michal - 1.místo
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 9.místo
6.  Karvinský kahanec - 15.-16.11.1996
seniorky:     Sviderová Martina - 1.místo
žačky:          Byrtusová Lenka - 3.místo   
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 10.místo
7.  Velká cena USK - Praha - 23.-24.11.1996
seniorky:     Sviderová Martina - 5.místo
ml.žačky:     Hudziecová Ivana - 4.místo
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 11.místo
8.  Mistrovství světa juniorů - Jižní Korea - Soul - 19.11.-3.12.1996
junioři:          Rakowski Lukáš - 14.místo
9.  Mistrovství ČR seniorůp a juniorů pro rok 1997 - Ústí nad Labem - 9.-13.12.1996
seniorky:     Sviderová Martina - 10.místo
junioři:         Rakowski Lukáš - 1.místo
10.  Evropský pohár - Brno - 2.-5.1.1997
junioři:         Rakowski Lukáš - 2.místo
žačky:          Byrtusová Lenka - 2.místo
ml.žačky:     Hudziecová Ivana - 4.místo
11.  Opavský Axel Paulsen - Opava - 11.1.1997
žačky:          Byrtusová Lenka - 1.místo
ml.žačky:     Hudziecová Ivana - 1.místo
                      Sobolová Eva - 20.místo  
nejml.žačky: Srbová Veronika - 24.místo
                       Smyčková Jana - 21.místo
12.  Velká cena Ostravy - 17.-19.1.1997
junioři:         Rakowski Lukáš - 1.místo
žačky:           Byrtusová Lenka - 1.místo
ml.žačky:     Hudziecová ivana - 2.místo
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 8.místo
13.  Velká cena Náchoda - 25.-26.1.1997
žačky:          Byrtusová Lenka - 6.místo
ml.žačky:     Hudziecová ivana - 4.místo
nejml.žačky: Srbová Veronika - 20.místo
                      Boučková Lucie - 22.místo
                      Pavlíková Klára - 23.místo
                      Srbová Vladimíra - 24.místo
                      Sierotová Kateřina - 24.místo
14.  Mistrovství ČR žactva pro rok 1997 - Praha - 6.-9.2.1997
žačky:          Byrtusová Lenka - 3.místo
žáci:              Matloch Michal - 2.místo
ml.žačky:      Hudziecová Ivana - 13.místo
15.  EYOD - Olympijské mládežnické dny - Švédsko - Sundwall - 7.-13.2.1997
junioři:          Rakowski Lukáš - 6.místo
16.  XXI.ročník Ceny města Třince "O putovní pohár" - 14.-15.2.1997
žačky:          Byrtusová Lenka - 1.místo
                     Heczková Markéta - 12.místo
                     Sobolová Lenka - 13.místo
žáci:             Matloch Michal - 1.místo
ml.žačky:     Hudziecová Ivana - 3.místo
                     Sobolová Eva - 18.místo
nejml.žačky: Hudziecová Petra- 6.místo
                      Josieková Monika - 10.místo
                      Smyčková Jana - 11.místo
                      Srbová Vladimíra - 12.místo
                      Srbová Veronika - 14.místo
                      Boučková Lucie - 15.místo
                       Kapiasz Katarzyna - 17.místo
                       Haškovcová Klára - 19.místo
                       Sierotková Kateřina - 21.místo
nejml.žáci:    Martynek Bogdan - 6.místo
17.  Heiko Fisher Pokal - Stuttgart - Německo - 21.-23.2.1997
junioři:          Rakowski Lukáš - 2.místo
žáci:               Matloch Michal - 5.místo
18.  Břeclavská cena - Břeclav - 22.-23.2.1997  
žačky:           Heczková Markéta - 6.místo
nejml.žačky: Kopiasz Katarzyna - 21.místo
naděje :        Pavlíková Klára - 15.místo
19.  Olomoucká bruslička - Olomouc - 1.-2.3.1997
žačky:           Byrtusová Lenka - 1.místo
ml.žačky:      Sobolová Eva - 20.místo
nejml.žačky: Josieková Monika - 9.místo
                      Haškovcová Klára - 21.místo
20.  Oddílová Přebor - Orlová - 1.3.1997
nejml.žačky: Smyčková Jana - 5.místo
                     Srbová Veronika - 7.místo
                     Sierotková Kateřina - 8.místo
                      Srbová Vladimíra - 11.místo
                     Kopiasz Katarzyna - 14.místo
                     Boučková Lucie - 18.místo
nejml.žáci:   Martynek Bogdan - 2.místo
naděje :       Pavlíková Klára - 11.místo
21.  Memoriál Dr. Heinze - Hradec Králové - 7.-9.3.1997
žačky:          Byrtusová Lenka - 5.místo
nejml.žačky: Josieková Monika - 8.místo
                      Srbová Veronika - 15.místo
                      Kopiasz Katarzyna - 22.místo
                      Srbová Katarzyna - 23.místo
22.  Slovácký džbánek - Uherské Hradiště - 8.-9.3.1997
žačky:           Hudziecová Ivana - 1.místo  
nejml.žačky: Smyčková Jana - 15.místo
                      Sierotová Kateřina - 19.místo
23.  Pohár USK - Praha - 16.3.1997
žačky:           Byrtusová Lenka - 5.místo
                      Hudziecová ivana - 7.místo
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 10.místo
24.  Malá cena Pardubic - 16.3.1997
nejml.žačky: Boučková Lucie - 18.místo   
                      Kopiasz Katarzyna - 19.místo
                      Haškovcová Klára - 21.místo
25.  Oddílový přebor - Karvinský kahánek - Karviná - 22.3.1997
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 4.místo
                      Josieková Monika - 5.místo
                      Haškovcová Klára - 23.místo
naděje -        Pavlíková Klára - 9.místo
26.  Zlatá brusle - Lovosice - 22.3.1997
žačky:           Hudziecová Ivana - 7.místo
nejml.žáci:    Martynek Bogdan - 9.místo
27. Oddílová Přebor  - Třinec - 23.3.1997
nejml.žačky: Hudziecová Petra - 2.místo
                      Josieková Monika - 6.místo
                      Smyčková Jana - 7.místo
                      Kopiasz Katarzyna - 11.místo
                      Srbová Veronika - 12.místo
                      Srbová Vladimíra - 13.místo
                      Sierotová Kateřina - 15.místo
                      Boučková Lucie - 16.místo
                      Haškovcová Klára - 18.místo
nejml.žáci:    Martynek Bogdan - 3.místo
naděje -        Pavlíková Klára - 4.místo
28.  Piancavallo Ice Cup - Piancavallo - Itálie - 26.-29.3.1997
žačky:           Byrtusová Lenka - 3.místo
žáci:               Matloch Michal - 1.místo
29.  Triglav Trophy - Jesenice - Slovinsko - 2.6.4.1997
žáci:              Matloch Michal - 10.místo

zpět