Výsledky - sezóna 2002/03

Karl Schaffer Memorial - Vídeň

   Muži    Matloch Michal 14.místo 24 závodníků

Velká cena města Brna (18.-19.10.2002)

   Žačky    Hudziecová Petra 8.místo 11 závodnic
   Nejmladší žačky    Kalmusová Nikola 17.místo 24 závodnic

Memoriál Ondreja Nepely - Bratislava

   Junioři    Matloch Michal 10.místo 23 závodníků

Tatrovácká brusle - Kopřivnice (26.-27.10.2002)

   Junioři    Matloch Michal 3.místo 3 závodníci
   Mladší žáci    Hovorka Vítězslav 7.místo 7 závodníků
   Nejmladší žačky    Kalmusová Nikola 17.místo 23 závodnic
     Drozdová Tereza 21.místo 23 závodnic
   Nováčci    Kantorová Lenka 8.místo 8 závodnic
   Mladší nováčci    Drozdová Lucie 4.místo 7 závodnic

Velká cena Ostravy (2.-3.11.2002)

   Seniorky    Hudziecová Ivana 2.místo 5 závodnic
   Junioři    Matloch Michal 2.místo 3 závodníci
   Žáci    Haškovec Petr 2.místo 2 závodníci
   Mladší žáci    Hovorka Vítězslav 8.místo 8 závodníků
   Nejmladší žačky    Kalmusová Nikola 16.místo 24 závodnic
     Drozdová Tereza 23.místo 24 závodnic
   Nováčci    Kantorová Lenka 8.místo 8 závodnic
   Mladší nováčci    Drozdová Lucie 4.místo 7 závodnic

Mezinárodní závody - Celje (8.-10.11.2002)

   Junioři    Matloch Michal 2.místo 6 závodníků

Orlovská pirueta - Orlová (16.-17.11.2002)

   Junioři    Matloch Michal 2.místo 4 závodníci
   Mladší žáci    Hovorka Vítězslav 7.místo 8 závodníků
   Nejmladší žačky    Drozdová Tereza 17.místo 24 závodnic
     Sikorová Izabela 23.místo 24 závodnic
   Nováčci    Sikorová Krystyna 8.místo 13 závodnic
     Kantorová Lenka 13.místo 13 závodnic
   Mladší nováčci    Drozdová Lucie 2.místo 8 závodnic

33.ročník - Malá cena Pardubic (23.-24.11.2002)

   Seniorky    Hudziecová Ivana 1.místo 14 závodnic
   Žáci    Haškovec Petr 6.místo 6 závodníků

Velká cena USK - Praha (30.11.-1.12.2002)

   Junioři    Matloch Michal 2.místo 3 závodníci
   Juniorky    Smyčková Jana 17.místo 20 závodnic
   Žáci    Haškovec Petr 5.místo 6 závodníků
   Seniorky    Hudziecová Ivana 3.místo po KP odstoupila pro zranění

Opavský Axel Paulsen - Opava (8.12.2002)

   Nejmladší žačky    Kalmusová Nikola 8.místo 20 závodnic
   Mladší žáci    Hovorka Vítězslav 3.místo 4 závodníci
     Haškovec Filip 4.místo 4 závodníci
   Nováčci    Sikorová Krystyna 5.místo 6 závodnic
   Mladší nováčci    Drozdová Lucie 6.místo 10 závodnic
     Janiczková Magdaléna 8.místo 10 závodnic

Havířovská růže - Havířov (14.12.2002)

   Mladší žáci    Hovorka Vítězslav 4.místo 5 závodníků
     Haškovec Filip 5.místo 5 závodníků
   Nejmladší žačky    Kalmusová Nikola 12.místo 22 závodnic
     Sikorová Izabela 22.místo 22 závodnic
   Nováčci    Sikorová Krystyna 6.místo 11 závodnic
     Kantorová Lenka 7.místo 11 závodnic
   Mladší nováčci    Janiczková Magdaléna 5.místo 8 závodnic

Mistrovství ČR seniorů pro rok 2003 - Brno (21.-22.12.2002)

   Senioři    Matloch Michal 5.místo 6 závodníků
   Seniorky    Hudziecová Ivana 6.místo 19 závodnic

Liberecká klička - Liberec (4.-5.1.2003)

   Mladší žáci    Hovorka Vítězslav 7.místo 9 závodníků
     Haškovec Filip 9.místo 9 závodníků

Karvinský kahanec - Karviná (12.1.2003)

   Nejmladší žačky    Kalmusová Nikola 16.místo 24 závodnic
     Drozdová Tereza 20.místo 24 závodnic
   Nováčci    Kantorová Lenka 4.místo 9 závodnic

 Liptovský Mikuláš  (25.-26.1.2003)

   Nováčci    Kantorová Lenka 21.místo 27 závodnic
   Mladší žáci    Hovorka Vítězslav 5.místo 6 závodniků
     Haškovec Filip 6.místo 6 závodníků

Beskydská pirueta - Třinec (2.2.2003)

   Mladší nováčci-dívky    Drozdová Lucie 4.místo 9 závodnic
     Janiczková Magdaléna 7.místo 9 závodnic
   Mladší nováčci-chlapci    Sikora Tomáš 4.místo 4 závodníci
   Nováčci    Sikorová Krystyna 4.místo 11 závodnic
     Kantorová Lenka 5.místo 11 závodnic
   Nejmladší žačky    Kalmusová Nikola 7.místo 21 závodnic
     Drozdová Tereza 11.místo 21 závodnic
   Mladší žáci    Hovorka Vítek 4.místo 5 závodníků
     Haškovec Filip 5.místo 5 závodníků

Slovácký džbánek - Uherské Hradiště (8.-9.3.2003)

   Juniorky    Hudziecová Petra 3.místo 8 závodnic
     Smyčková Jana 7.místo 8 závodnic
   Nejmladší žačky    Drozdová Tereza 8.místo 16 závodnic
   Mladší nováčci    Drozdová Lucie 5.místo 11 závodnic
     Janiczková Magdaléna 10.místo 11 závodnic

Olomoucká bruslička - Olomouc  (30.3.2003)

   Nováčci - dívky    Sikorová Krystyna 8.místo 22 závodnic
     Kantorová Lenka 11.místo 22 závodnic
   Mladší nováčci    Janiczková Magdaléna 10.místo 21 závodníků
     Sikora Tomáš 18.místo 21 závodníků