Sezóna 2003/04

Testy výkonnosti - Kopřivnice ( 29.3.2004)    výsledky

Test č.1 Walaská Hana splnila
  Janíková Markéta splnila
Test č.2 Walaská Hana splnila
  Janíková Markéta splnila

Memoriál Jozefa Lojkoviča - Žilina ( 27.3.2004)

Mladšie náděje Drozdová Lucie 5.místo 25 závodnic
  Janiczková Magdaléna 13.místo 25 závodnic
Staršie náděje Sikorová Krystyna 10.místo 15 závodnic
  Kantorová Lenka 15.místo 15 závodnic

Testy výkonnosti - Frýdek Místek - 14.3.2004     výsledky

Test č.1 Tomoszková Petra splněno
  Maroszová Klára splněno
  Lasotová Lenka splněno
  Pszczolková Barbora splněno
Test č.2 Tomoszková Petra splněno
Test č.3 Sikora Tomáš splněno

Slovácký džbánek - Uherské Hradiště - 6.-7.3.2004  

Seniorky Hudziecová Ivana 1.místo 6 závodnic
Mladší žačky Sikorová Izabela 21.místo 24 závodnic
Nejmladší žačky Sikorová Krystyna 9.místo 21 závodnic
  Kantorová Lenka 13.místo 21 závodnic
Nováčci - chlapci Sikora Tomáš 5.místo 6 závodníků
Nováčci - dívky Drozdová Lucie 2.místo 20 závodnic
  Janiczková Magdaléna 13.místo 20 závodnic
  Walaská Hana 18.místo 20 závodnic
  Janíková Markéta 20.místo 20 závodnic
Mladší nováčci - dívky Tomoszková Petra 18.místo 21 závodnic
  Pszczolková Barbora 21.místo 21 závodnic

Beskydská pirueta - Třinec (14.2.2004)    výsledky

Mladší žačky Drozdová Tereza 8.místo 10 závodnic
  Sikorová Izabela 10.místo 10 závodnic
Nejmladší žačky Kantorová Lenka 7.místo 12 závodnic
Nováčci - dívky Drozdová Lucie 3.místo 15 závodnic
  Janiczková Magdaléna 11.místo 15 závodnic
  Janíková Markéta 13.místo 15 závodnic
  Walaská Hana 14.místo 15 závodnic
  Wolná Markéta 15.místo 15 závodnic
Nováčci - chlapci Sikora Tomáš 3.místo 4 závodníci
Mladší nováčci - dívky Tomoszková Petra 7.místo 12 závodnic
  Maroszová Klára 10.místo 12 závodnic
  Pszczolková Barbora 11.místo 12 závodnic
  Lasotová Lenka 12.místo 12 závodnic

Testy výkonnosti - Mladá Boleslav (24.1.2004)    výsledky

Nováčci - dívky Janiczková Magdaléna test č. 3 splnila
Nováčci - chlapci Sikora Tomáš test č. 3 nesplnil

Mistrovství ČR 2004 - Hradec Králové ( 9.-11.1.2004)  výsledky

Seniorky Ivana Hudziecová  2.místo 15 závodnic
Senioři Michal Matloch 2.místo 4 závodníci
Juniorky Petra Hucziecová 19.místo 24 závodnic

Velká cena USK - Praha (6.-7.12.2003)

Seniorky Hudziecová Ivana 3.místo 15 závodnic
Senioři Matloch Michal 2.místo 2 závodníci
Juniorky Hudziecová Petra 21.místo 24 závodnic
  Smyčková Jana 22.místo 24 závodnic

Havířovská růže - Havířov (6.-7.12.2003)    výsledky

Mladší žačky Kalmusová Nikola 21.místo 24 závodnic
  Sikorová Izabela 24.místo 24 závodnic
Nejmladší žačky Sikorová Krystyna 9.místo 22 závodnic
Nováčci - dívky Lucie Drozdová 4.místo 14 závodnic
  Janiczková Magdaléna 11.místo 14 závodnic

Mezinárodní závod "Zlatý medvěd"- Zagreb-Chorvatsko (21.-23.11.2003)

Senioři Matloch Michal 3.místo  

Velká cena Hradce Králové - (22.-23.11.2003)

Seniorky Hudziecová Ivana 8.místo 14.závodnic

Orlovská pirueta - Orlová (15.-16.11.2003)

Juniorky Smyčková Jana 9.místo 12 závodnic
  Hudziecová Ivana 10.místo 12 závodnic
Nejmladší žačky Sikorová Krystyna 14.místo 23 závodnic
  Kantorová Lenka 16.místo 23 závodnic
Nováčci - dívky Drozdová Lucka 2.místo 14 závodnic
  Janiczková Magdaléna 11.místo 14 závodnic

Mezinárodní závody - Katowice (15.-16.11.2003)

Seniorky Hudziecová Ivana 2.místo 2 závodnice
Senioři Matloch Michal 3.místo 3 závodníci

Velká cena Ostravy - Ostrava (7.-9.11.2003)    výsledky

Senioři Matloch Michal 1.místo    4 závodníci
Seniorky Hudziecová Ivana 3.místo 7 závodnic
Juniorky Hudziecová Petra 14.místo 16 závodnic
  Smyčková Jana 15.místo 16 závodnic
Mladší žačky Kalmusová Nikola 16.místo 21 závodnic
  Sikorová Izabela 21.místo 21 závodnic
Nejmladší žačky Sikorová Krystyna 20.místo 24 závodnic
  Kantorová Lenka 21.místo 24 závodnic
Nováčci-dívky Drozdová Lucie 3.místo 10 závodnic

Cena města Třince - Třinec (1.-2.11.2003)     výsledky    

Seniorky Hudziecová Ivana 2.místo 3 závodnic
Juniorky Smyčková Jana 3.místo 6 závodnic
Hudziecová Petra 4.místo 6 závodnic
Mladší žačky Kalmusová Nikola 15.místo 23 závodnic
Drozdová Tereza 21.místo 23 závodnic
Sikorová Izabela 23.místo 23 závodnic
Nejmladší žačky Sikorová Krystyna 6.místo 13 závodnic
Kantorová Lenka 7.místo 13 závodnic

Gdaňsk Cup 2003 - Poland ( 30.10. - 2.11.2003)  výsledky

Junioři Matloch Michal 12.místo 23 závodníků

Tatrovácká brusle - Kopřivnice ( 25.-26.10.2003)

Juniorky Smyčková Jana 7.místo 10 závodnic
Nejmadší  žačky Kantorová Lenka 18.místo 22 závodnic
Nováčci-dívky Drozdová Lucie 5.místo 18 závodnic
Mladší  žačky Drozdová Tereza 18.místo 18 závodnic

Karl Schaffer Memorial - Vídeň - (17.-19.10.2003)

Junioři Matloch Michal 14.místo 19 závodníků

Memoriál Ondreja Nepely - Bratislava (18.-21.9.2003)   výsledky

Junioři Matloch Michal 14.místo 25 závodníků

Výkonnostní testy - Kopřivnice (20.9.2003)   výsledky

Juniorky Smyčková Jana test č.7 splněno
  Hudziecová Petra test č.7 splněno
Nováčci-dívky Drozdová Lucie test č.2 splněno
    test č.3 splněno
  Janiczková Magdaléna test č.2 splněno
    test č.3 nesplněno
Nováčci-chlapci Sikora Tomáš test č.1 splněno
    test č.2 splněno