Výsledky sezóny 2004/05

XXIII.ročník Velké ceny Uherského Hradiště v krasobruslení - Slovácký džbánek (19.-20.3.2005)   výsledky

   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 4.místo 19 závodnic
     Walaská Hana 15.místo 19 závodnic
   Nováčci    Tomoszková Petra 4.místo 14 závodnic

Testy výkonnosti Frýdek - Místek (13.3.2005)   výsledky

Test č. 1

 Kristýna Halapatschová splněno žlutá
   Tereza Melenovská splněno žlutá
   Barbora Sciskalová splněno zelená

Velká cena Prahy - ZS Nikolajka (5.-6.3.2005)   výsledky

   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 4.místo 11 závodnic

Olomoucká bruslička - Olomouc  (26.-27.2.2005)   výsledky

   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 8.místo 21 závodnic
     Walaská Hana 20.místo 21 závodnic

Karvinský kaháneček - Karviná (20.2.2005)

   Přípravka 1 rok do závodů    Sciskalová Barbora 6.místo 10 závodnic
     Melenovská Tereza 9.místo 10 závodnic
     Halapatschová Kristýna 10.místo 10 závodnic

Beskydská pirueta -Třinec (6.2.2005)    výsledky

   Mladší žačky    Kalmusová Nikola 10.místo 11 závodnic
   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 6.místo 20 závodnic
     Walaská Hana 15.místo 20 závodnic
   Nováčci    Tomoszková Petra 4.místo 12 závodnic
   Přípravka    Sciskalová Barbora 10.místo 15 závodnic
     Melenovská Tereza 12.místo 15 závodnic
     Halapatschová Kristýna 14.místo 15 závodnic

Mistrovství Evropy - Turín (25.-30.1.2005)   výsledky

   Muži    Matloch Michal

28.místo

33 závodníků

Beskydský ledňáček - Frýdek Místek (22.-23.1.2005)   výsledky

   Mladší žačky    Kalmusová Nikola 6.místo 10 závodnic
   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 7.místo 24 závodnic
     Walaská Hana 20.místo 24 závodnic
   Nováčci    Tomoszková Petra 2.místo 9 závodnic

Zimní světová univerziáda - Insbruck (12.-16.1.2005)      výsledky

   Seniorky    Hudziecová Ivana 23.místo 33 závodnic

Mistrovství ČR 2005 - Ostrava (17.-19.12.2004)   výsledky

   Senioři    Matloch Michal 2.místo 4 závodníci
   Seniorky    Hudziecová Ivana 3.místo 15 závodnic
   Juniorky    Hudziecová Petra 10.místo 22 závodnic
     Smyčková Jana 20.místo 22 závodnic

Havířovská růže - Havířov (11.-12.12.2004)    výsledky

   Mladší žačky    Kalmusová Nikola 12.místo 15 závodnic
   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 5.místo 19 závodnic
      Walaská Hana 13.místo 19 závodnic
   Nováčci    Tomoszková Petra 3.místo 9 závodnic

Velká cena Bohumína  (5.12.2004)

   Nejmladší žačky - nepohárové    Walaská Hana 3.místo 7 závodnic
   Nováčci - nepohárové    Lasotová Lenka 3.místo 5 závodnic
   Přípravka    Melenovská Tereza 1.místo 20 závodnic
     Sciskalová Barbora 1.místo 20 závodnic
     Halapatschová Kristýna 1.místo 20 závodnic

Velká cena USK - Praha  (27.-28.11.2004)      výsledky

   Senioři    Matloch Michal 1.místo 4 závodníci
   Seniorky    Hudziecová Ivana 3.místo 14 závodnic
   Juniorky    Hudziecová Petra 16.místo 22 závodnic
     Smyčková Jana 20.místo 22 závodnic

Testy výkonnosti - Karviná (27.11.2004)        výsledky

   Test č.4    Walaská Hana splněno 65 %
     Tomoszková Petra splněno 61 %

Přebor Moravskoslezského roku 2005 - Karviná (20.-21.11.2004)

   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 3.místo
   Nováčci    Tomoszková Petra 2.místo

XX. ročník Karvinský Kahanec - Karviná (20.-21.11.2004)     výsledky

   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 4.místo 14 závodnic
   Nejmladší žačky - nepohárové    Walaská Hana 4.místo 5 závodnic
   Nováčci    Tomoszková Petra 3.místo 14 závodnic

VIII.ročník Orlovská pirueta - Orlová  (13.-14.11.2004)        výsledky

   Juniorky    Hudziecová Petra 5.místo 5 závodnic
   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 11.místo 22 závodnic
   Nejmladší žačky - nepohárové    Walaská Hana 8.místo 11 závodnic
   Nováčci    Tomoszková Petra 6.místo 10 závodnic

37 th Golden spin of Zagreb - Chorvatsko  (11.-14.11.2004)    výsledky

   Senioři    Matloch Michal 6.místo 17 závodníků

Velká cena Hradce Králové - (6.-7.11.2004)   výsledky

   Juniorky    Hudziecová Petra 6.místo 22 závodnic
     Smyčková Jana 20.místo 22 závodnic

Velká cena města Kopřivnice (30.-31.10.2004)   výsledky

   Juniorky    Hudziecová Petra 4.místo 14 závodnic
     Smyčková Jana 9.místo 14 závodnic
   Mladší žačky    Kalmusová Nikola 19.místo 24 závodnic
   Nejmladší žačky    Drozdová Lucie 3.místo 24 závodnic
   Nováčci    Tomoszková Petra 7.místo 12 závodnic

Přebor Moravskoslezského kraje 2005 - Třinec (22.-23.10.2004)

   Seniorky    Hudziecová Ivana 1.místo
   Senioři    Matloch Michal 3.místo
   Juniorky    Hudziecová Petra 3.místo
     Smyčková Jana 5.místo

28.ročník "Cena města Třince" (22.-23.10.2004)    výsledky

   Seniorky    Hudziecová Ivana 2. místo 7 závodnic
   Senioři    Matloch Michal 4. místo 4 závodníků
   Juniorky    Smyčková Jana 6. místo 10 závodnic
     Hudziecová Petra 4. místo 10 závodnic

41.Pokal der Blauen Schwerter - Chemnitz (7.-9.10.2004)  výsledky

   Junioři

   Michal Matloch

10.místo

29 závodníků

ISU Junior Grand Prix - Bělehrad (21.-25.9.2004)  výsledky

   Junioři

   Michal Matloch

11.místo

15 závodníků

Testy výkonnosti Kopřivnice  - 18.9.2004   výsledky

Test č. 4

 Drozdová Lucie splněno 84,5 %

Test č. 3

 Tomoszková Petra splněno 77,5 %
   Walaská Hana splněno 77,5 %

Test č. 2

 Lasotová Lenka

splněno 85,5 %