Výsledky sezóny 2006/07

Mistrovství světa 2007 - Tokyo - (19.-25.3.2007)     výsledky    

   Seniorky    Hudziecová Ivana 35.místo 45 závodnic

Rozmaring Titanium Trophy 2007 - Budapešt - (7.-11.3.2007)     výsledky

   Spring Girls 95    Drozdová Lucie 19.místo 27 závodnic

Beskydský Ledňáček - 3.ročník - (3.3.2007)     výsledky

   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 1.místo 14 závodnic
   Nováčci dívky    Sciskalová Barbora 9.místo 14 závodnic
   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 1.místo 14 závodnic

Opavský Axel-Paulsen - XXII.ročník - (10.2.2007)     výsledky

   Mladší žačky    Drozdová Lucie 3.místo 14 závodnic
     Walaská Hana 7.místo 14 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 7.místo 21 závodnic
   Nováčci dívky    Sciskalová Barbora 15.místo 15 závodnic
   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 1.místo 13 závodnic

V kategorii Nejmladších žaček získala Petra Tomoszková cenu za nejlépe provedený Axel-Paulsen!    

Memoriál Stanislava Suka - Brno - (2.-3.2.2007)     výsledky

   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 1.místo 24 závodnic

Mistrovství Evropy 2007 - Warsaw - (22.-28.1.2007)     výsledky    

   Seniorky    Hudziecová Ivana 33.místo 38 závodnic

Cena města Třince a Beskydská pirueta - (19.-20.1.2007)     výsledky - žačky    výsledky ostatní

   Žačky    Kalmusová Nikola 26.místo 26 závodnic
   Mladší žačky    Drozdová Lucie 5.místo 17 závodnic
     Walaská Hana 10.místo 17 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 4.místo 21 závodnic
   Nováčci dívky    Sciskalová Barbora 13.místo 13 závodnic
   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 3.místo 17 závodnic

Testy výkonnosti - Třinec (14.1.2007)      výsledky

   Test č.1    Potyszová Eliška splněno 67,50 %
     Byrtusová Nikola splněno 65,83 %
     Lubojacká Magdaléna nesplněno 50,83 %
   Test č.2    Šotkovská Zdenka nesplněno 49,17 %
   Test č.3    Sciskalová Barbora splněno 67,50 %
     Janiczková Aneta splněno 83,33 %
     Brenkusová Karolína nesplněno 57,50 %
   Test č.6    Tomoszková Petra nesplněno 55,30 %
     Drozdová Lucie splněno 70,45 %
     Walaská Hana splněno 83,33 %

Slovácký džbáneček - (6.1.2007)     výsledky

   Mladší žačky    Drozdová Lucie 10.místo 19 závodnic
     Walaská Hana 14.místo 19 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 6.místo 21 závodnic
   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 3.místo 18 závodnic

Mistrovství České a Slovenské republiky - Liberec - (14.-16.12.2006)     výsledky    

   Seniorky    Hudziecová Ivana 1.místo 21 závodnic
     Hudziecová Petra 17.místo 21 závodnic
   Senioři    Matloch Michal 5.místo 6 závodníků

Velká cena Města Kopřivnice - (9.12.2006)     výsledky

   Mladší žačky    Drozdová Lucie 7.místo 20 závodnic
     Walaská Hana 13.místo 20 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 9.místo 24 závodnic
   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 1.místo 13 závodnic

Velká cena USK Praha - XVI.ročník - (2.-3.12.2006)     výsledky    

   Seniorky    Hudziecová Ivana 2.místo 13 závodnic
     Hudziecová Petra 10.místo 13 závodnic
   Senioři    Matloch Michal 3.místo 3 závodníci

Malá cena města Mladé Boleslavi - (2.12.2006)     výsledky

   Mladší žačky    Walaská Hana 18.místo 24 závodnic
     Drozdová Lucie 19.místo 24 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 9.místo 24 závodnic

Orlovská piruetka - X.ročník - (18.11.2006)     výsledky

   Mladší žačky    Drozdová Lucie 6.místo 16 závodnic
     Walaská Hana 12.místo 16 závodnic
   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 1.místo 13 závodnic
   Přípravka - volná jízda    Brenkusová Karolína 1.místo 12 závodnic
   Přípravka - prvky    Byrtusová Nikol 1.místo 20 závodnic
     Lubojacká Magdaléna 1.místo 20 závodnic
     Potyszová Eliška 1.místo 20 závodnic
     Šotkovská Zdenka 1.místo 20 závodnic

39.Golden spin of Zagreb - (16.-19.11.2006)     výsledky

   Seniorky    Hudziecová Ivana 7.místo 21 závodnic

Velká cena Ostravy - XXVII.ročník - (11.-12.11.2006)     výsledky - seniorky, žačky    výsledky - ostatní

   Seniorky    Hudziecová Ivana 3.místo 10 závodnic
     Hudziecová Petra 8.místo 10 závodnic
   Senioři    Matloch Michal 1.místo 3 závodníci
   Žačky    Kalmusová Nikola 27.místo 28 závodnic
   Mladší žačky    Drozdová Lucie 13.místo 22 závodnic
     Walaská Hana 20.místo 22 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 10.místo 24 závodnic
   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 4.místo 14 závodnic

Velká cena města Břeclav - (4.-5.11.2006)     výsledky

   Mladší žačky    Drozdová Lucie 7.místo 22 závodnic
     Walaská Hana 18.místo 22 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 9.místo 24 závodnic

Malá cena Hradce Králové - (28.-29.10.2006)     výsledky

   Nováčci ml.dívky    Janiczková Aneta 9.místo 16 závodnic

Liberec Trophy 2006 - (23.-26.10.2006)     výsledky

   Mladší žačky    Drozdová Lucie 7.místo 32 závodnic

Karvinský Kahanec - (14.-15.10.2006)     výsledky - seniorky    výsledky - žačky ml. a nejml.

   Seniorky    Hudziecová Petra 4.místo 5 závodnic
   Mladší žačky    Drozdová Lucie 7.místo 15 závodnic
     Walaská Hana 9.místo 15 závodnic
   Nejmladší žačky    Tomoszková Petra 6.místo 23 závodnic

Karl Schafer Memorial, Vídeň - (11.-14.10.2006)     výsledky

   Seniorky    Hudziecová Ivana 15.místo 18 závodnic
   Senioři    Matloch Michal 15.místo 22 závodníků

Memoriál Ondreja Nepely - Bratislava (15.-16.9.2006)  výsledky

   Senioři    Matloch Michal 6.místo 8 závodníků